FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

IV Międzynarodowa Konferencja "Medyczna marihuana w teorii i praktyce" odbędzie się we Wrocławiu, w hotelu ibis styles – pl. Konstytucji 3 Maja 3.
IV Międzynarodowa Konferencja "Medyczna marihuana w teorii i praktyce" odbędzie się w dn. 18-19 maja 2019 r.
Udział w konferencji jest płatny:
– 150 zł za 1. dzień Konferencji (sobota)
– 200 zł za 2. dzień Konferencji (niedziela)
– 250 zł za całą Konferencję (sobota i niedziela)
Tak, wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie – z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski.
Tak, przez cały czas trwania konferencji w lobby hotelu będzie dostępny stół kawowy z kawą, herbatą i przekąskami.
Nie, opcja wyżywienia w hotelu jest dodatkowo płatna:
– 100 zł/dzień w przypadku uczestnictwa w jednym, wybranym dniu Konferencji
– 150 zł (75 zł/dzień) w przypadku uczestnictwa w obu dniach Konferencji
Każdy, kto jest zainteresowany zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w zakresie medycznej marihuany. Konferencja dedykowana jest szczególnie:
– lekarzom i farmaceutom
– pracownikom służby zdrowia
– studentom kierunków medycznych
– pacjentom i opiekunom pacjentów.
Tak, każdy uczestnik otrzyma FV – na osobę prywatną lub firmę, w zależności od tego, jakie dane poda w zakładce "Faktura VAT" w czasie rejestracji. Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną w terminie do 14 dni od opłacenia faktury pro forma, na wskazany w rejestracji adres e-mail.
Zgłoś się pod adres e-mail: konferencja@fundacjakrokpokroku.org.pl, aby otrzymać formularz akredytacyjny. Uwaga: ilość miejsc zarezerwowanych dla mediów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Tak, po zakończeniu wydarzenia każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w wydarzeniu.
Uczestnik, który nabędzie prawo do uczestnictwa w wydarzeniu otrzyma:
– pakiet powitalny
– dyplom uczestnictwa w wydarzeniu
– nieograniczony dostęp do przerw kawowych i przekąsek
Zgłoś się pod adres e-mail: konferencja@fundacjakrokpokroku.org.pl, aby otrzymać ofertę sponsorską.

Do rozpoczęcia Konferencji pozostało:

Chcesz wziąć udział w Konferencji i zdobyć wiedzę od wybitnych ekspertów?

Zarejestruj się!