FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

V Międzynarodowa Konferencja "Medyczna marihuana w teorii i praktyce" odbędzie się we Wrocławiu, w auli konferencyjnej Afrykarium na terenie wrocławskiego ZOO, ul. Wróblewskiego 2-5.
V Międzynarodowa Konferencja "Medyczna marihuana w teorii i praktyce" odbędzie się w dn. 16-17 listopada 2019 r.
Udział w konferencji jest płatny:
– 299 zł/os. – dla rejestracji dokonanych w terminie od 12.08.2019 r. do 14.09.2019 r.
– 399 zł/os. – dla rejestracji dokonanych w terminie od 15.09.2019 r. do 14.10.2019 r.
– 499 zł/os. – dla rejestracji dokonanych w terminie od 15.10.2019 r. do 15.11.2019 r.
Tak, wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie – z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski.
Tak, przez cały czas trwania konferencji będzie dostępny stół kawowy z kawą, herbatą i przekąskami.
Tak. Każdy uczestnik konferencji ma zagwarantowany lunch.
Każdy, kto jest zainteresowany zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy w zakresie medycznej marihuany. Konferencja dedykowana jest szczególnie:
– lekarzom i farmaceutom
– pracownikom służby zdrowia
– studentom kierunków medycznych
– pacjentom i opiekunom pacjentów.
Tak, każdy uczestnik otrzyma FV – na osobę prywatną lub firmę, w zależności od tego, jakie dane poda w zakładce "Faktura VAT" w czasie rejestracji. Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną w terminie do 14 dni od opłacenia faktury pro forma, na wskazany w rejestracji adres e-mail.
Zgłoś się pod adres e-mail: konferencja@fundacjakrokpokroku.org.pl, aby otrzymać formularz akredytacyjny. Uwaga: ilość miejsc zarezerwowanych dla mediów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Tak, po zakończeniu wydarzenia każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w wydarzeniu.
Uczestnik, który nabędzie prawo do uczestnictwa w konferencji, w cenie biletu otrzyma:
– pakiet powitalny (materiały dydaktyczne)
– dyplom uczestnictwa w wydarzeniu
– nieograniczony dostęp do przerw kawowych i przekąsek
– lunch
– możliwość zwiedzania ZOO oraz Afrykarium (w dniach konferencyjnych)
Zgłoś się pod adres e-mail: konferencja@fundacjakrokpokroku.org.pl, aby otrzymać ofertę sponsorską.
Niestety na terenie Wrocławskiego ZOO nie ma parkingu. Można wygodnie zaparkować na dwóch okolicznych parkingach:
parking przy Hali Stulecia – http://parkinghalastulecia.pl
parking przy ZOO – http://parkingprzyzoo.pl/index.html
Do Wrocławskiego ZOO można dojechać tramwajem i autobusem. Aby sprawdzić dojazd, warto skorzystać np. z portalu www.jakdojade.pl

Do rozpoczęcia Konferencji pozostało:

Chcesz wziąć udział w Konferencji i zdobyć wiedzę od wybitnych ekspertów?

Zarejestruj się!